انتشارات آستان قدس رضوی
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
درس نامة آموزش تجوید تکمیلی قرآن کریم تبیان2
روایت زندگی دانش‌آموزان شهید «لاله‌های نوجوان»
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
کلاغ ‌پَر؛ روایت داستان‌هایی خانوادگی از دفاع مقدس
«به‌نشر» همزمان با هفته دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر کرد؛

کلاغ ‌پَر؛ روایت داستان‌هایی خانوادگی از دفاع مقدس

  «به‌نشر» همزمان با هفته دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر کرد؛
کلاغ ‌پَر؛ روایت داستان‌هایی خانوادگی از دفاع مقدس
 
به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) همزمان با 31 شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس چاپ اول کتاب «کلاغ پَر» را منتشر و روانه بازار کرده است.
به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، «مهدی رسولی» به عنوان نویسنده در این اثر مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه درباره دفاع مقدس را برای مخاطبان گروه سنی بزرگسال روایت می‌کند که بیشتر حول محور خانواده و تأثیر و تأثر متقابل آن با جنگ است.
تأثیر شهادت فرزند بر پدر و مادر، عاشقانه‌هایی از دو برادر و ... از موضوعاتی است که نویسنده در این اثر به عنوان محوریت داستان‌ها به آن‌ها می‌پردازد.
به‌نشر چاپ اول این مجموعه داستان کوتاه را در قطع رقعی کوتاه با شمارگان 2000 نسخه منتشر کرده و با قیمت 90 هزار ریال در دسترس عموم مخاطبان و علاقه‌مندان قرار داده است.
«کلاغ پر»، «تربت»، «سراب»، «هورالعظیم»، «وی خون»، «چند تا کمتر؛ چند سنگ بیشتر»، «خاله بی‌بی» و «مرد» نام داستان‌های این کتاب است.
در بخشی از یکی از داستان‌های این کتاب می‌خوانیم: «صدای حمید را شنیدم که نعره زد: «کلاغ پر!» و باز محسن را دیدم که کلاغ پر به طرف ما آمد تا رسید به من، به صورتتم خیره شد و مثل همان ستاره‌های چشم‌هایش، خندید و با خنده‌اش انگار که موهای سفیدم را سیاه کرد و قلبم را شنگول... چشمکی زد و منتظر صدای حمید شد: «کلاغ پر!» و باز برگشت و رفت و قلبم را با خود برد...».
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب، آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 47
منتشر شده در اخبار به نشر