انتشارات آستان قدس رضوی
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
درس نامة آموزش تجوید تکمیلی قرآن کریم تبیان2
روایت زندگی دانش‌آموزان شهید «لاله‌های نوجوان»
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
خطبه‌های آتشین؛ روایت پیام پیام‌آوران عاشورا
به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) پس از واقعه عاشورا معرفی و پیشنهاد می‌کند؛

خطبه‌های آتشین؛ روایت پیام پیام‌آوران عاشورا

به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) پس از واقعه عاشورا معرفی و پیشنهاد می‌کند؛
خطبه‌های آتشین؛ روایت پیام پیام‌آوران عاشورا
 
به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) کتاب «خطبه‌های آتشین» را در ایام پس از تاسوعا و عاشورای حسینی به شیفتگان اباعبدالله الحسین(ع) معرفی و پیشنهاد می‌کند.
به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، اگر بخواهیم عظمت پیام پیام‌آوران عاشورا را در یک جمله خلاصه کنیم شاید با مُسماترین آن، این باشد که اگر حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) نبودند، کربلا در کربلا باقی می‌ماند.
«خطبه‌های آتشین» عنوان کتابی است که حاوی خطبه‌های حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) پس از واقعه عاشورای حسینی در کوفه، شام و مدینه است.
این کتاب به همت گروه دین و معارف زائر آستان قدس رضوی گردآوری شده و محمدمهدی آجیلیان مافوق ترجمه  آن را بر عهده داشته است.
«خطبه‌های آتشین» در پنج فصل شامل خطبه حضرت زینب(س) در کوفه، خطبه امام سجاد(ع) در کوفه، خطبه حضرت زینب(ی) در شام، خطبه امام سجاد(ع) در شام و خطبه ایشان در نزدیک مدینه گردآوری و تدوین شده است.
در جمع‌آوری مطالب این کتاب از منابع و مراجع متعددی استفاده شده است که از میان آن‌ها می‌توان به بحارالانوار، مقتل الحسین، مقاتل الطالبیین، الفتوح و الطبقات الکبری اشاره کرد.
به‌نشر این اثر 64 صفحه‌ای را در قطع جیبی وزیری با شمارگان 2000 نسخه منتشر کرده و برای نخستین بار در سال 1394 با قیمت 28 هزار ریال در دسترس عموم مخاطبان و شیفتگان امام حسین(ع) قرار داده است.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب، آگاهی از اخبار به‌نشر ونیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتیwww.Behnashr.com  یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 13
منتشر شده در اخبار به نشر