انتشارات آستان قدس رضوی
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
درس نامة آموزش تجوید تکمیلی قرآن کریم تبیان2
روایت زندگی دانش‌آموزان شهید «لاله‌های نوجوان»
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
نمایشگاه آثار برتر نخستین جشنواره ملی «حُسنا» برگزار می‌شود
10 تا 13 مهر ماه در نگارخانه کتاب

نمایشگاه آثار برتر نخستین جشنواره ملی «حُسنا» برگزار می‌شود

 10 تا 13 مهر ماه در نگارخانه کتاب؛
نمایشگاه آثار برتر نخستین جشنواره ملی «حُسنا» برگزار می‌شود
 
مدیرعامل به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) از برگزاری نمایشگاه آثار برتر نخستین جشنواره ملی «حُسنا» با موضوع طراحی جلد قرآن کریم و کتب ادعیه در نگارخانه کتاب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، حسین سعیدی با اعلام این خبر، زمان برگزاری این نمایشگاه را از روز دوشنبه، 10 تا پنج‌شنبه، 13 مهر ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: نگارخانه کتاب واقع در خیابان امام خمینی(ره)، مقابل باغ ملی، فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر از ساعت 9 تا 12 صبح و 15 تا 18 عصر میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.
وی این نکته را نیز یادآور شد که آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی «حُسنا» همزمان با آخرین روز برگزاری این نمایشگاه و ساعت 18 روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود و در این مراسم از 9 نفر برگزیده تقدیر خواهد شد.
مدیرعامل به‌نشر با اشاره به این که در مجموع بیش از 300 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی «حُسنا» ارسال شد، خاطرنشان کرد: از مجموع آثار ارسالی 37 اثر در نمایشگاه به نمایش درمی‌آید که 24 طرح جلد قرآن و 13 طرح جلد مفاتیح و کتب ادعیه را شامل می‌شود.
شایان ذکر است برگزاری نخستین جشنواره ملی «حُسنا» با موضوع طراحی جلد قرآن کریم و کتب ادعیه ویژه هنرمندان و طراحان گرافیک سراسر کشورهمزمان با لیالی قدر و ایام نزول قرآن کریم در ماه مبارک رمضان آغاز شد و پس از تمدید 10 روزه، مهلت ارسال آثار در سه بخش قرآن کریم، مفاتیح و کتب ادعیه در تاریخ دهم مرداد به اتمام رسید.
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتیwww.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 22
منتشر شده در اخبار به نشر