انتشارات آستان قدس رضوی
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
درس نامة آموزش تجوید تکمیلی قرآن کریم تبیان2
روایت زندگی دانش‌آموزان شهید «لاله‌های نوجوان»
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
حکمت‌های سجادی به چاپ چهارم رسید
همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(ع) و با مجموع شمارگان بیش از 6000 نسخه توسط به‌نشر؛

حکمت‌های سجادی به چاپ چهارم رسید

  همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(ع) و با مجموع شمارگان بیش از 6000 نسخه توسط به‌نشر؛
حکمت‌های سجادی به چاپ چهارم رسید
 
به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) همزمان با سالروز شهادت حضرت زین‌العابدین، امام سجاد(ع)، چاپ چهارم کتاب «حکمت‌های سجادی» را منتشر و روانه بازار کرده است.
به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین «جواد محدثی» در کتاب «حکمت‌های سجادی» که هفتمین جلد از مجموعه «راه زندگی» است، به ترجمه و توضیح 40 حدیث از امام سجاد(ع) پرداخته است.
از ویژگی‌های این اثر می‌توان به تبیین 40 موضوع اخلاقی و اجتماعی با ترجمه‌ای روان همراه با توضیحی مختصر و استفاده از اشعاری متناسب در لابه‌لای مطالب اشاره کرد. نویسنده در این اثر، 40 سخن حکمت‌آمیز برگرفته از احادیث امام سجاد(ع) را همراه با توضیح مختصری بیان می‌کند که این امر بهره‌وری از این احادیث را افزون‌تر می‎کند.
آثار دعا، خداترسی، همنشینی با قرآن، گنجینه قرآنی، چشم‌های روشن، گنج قناعت، بدتر از گناه، پرهیز از گناه، غیبت، کرامت نفس، دست نیاز، پرهیز از دروغ، غرور ساده‌لوحانه، پوزش‌پذیری، واعظ درونی، دادگاه قیامت، دوری از اهل فساد، ظالم و مظلوم، معیار برتری، ثروت حلال و ... عناوین برخی از بخش‌های این کتاب 92 صفحه‌ای است.
به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) چاپ چهارم این کتاب را در قطع رقعی منتشر کرده و با قیمت 75 هزار ریال در دسترس عموم مخاطبان قرار داده است.
شایان ذکر است مجموع شمارگان چاپ قبلی «حکمت‌های سجادی» 5800 نسخه بوده که در چاپ جدید آن 1000 نسخه به تیراژ این کتاب اضافه شده است.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب، آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 30
منتشر شده در اخبار به نشر