انتشارات آستان قدس رضوی
...
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
مجموعه زندگی پر افتخار(سلمان فارسی؛پیش گام رابطه ایران و اسلام)
مجموعه داستانهای اشکان و اشکانه؛یک عادت زشت
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
عصرانه داستان‌نویسان رضوی در سه‌شنبه‌های «به‌نشر»
انتشارات آستان قدس رضوی در قالب سلسله نشست‌های «در پناه کلمات» در زمستان 96 برگزار می‌کند؛

عصرانه داستان‌نویسان رضوی در سه‌شنبه‌های «به‌نشر»

انتشارات آستان قدس رضوی در قالب سلسله نشست‌های «در پناه کلمات» در زمستان 96 برگزار می‌کند؛
عصرانه داستان‌نویسان رضوی در سه‌شنبه‌های «به‌نشر»
 
مدیرعامل به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) از برگزاری سلسله نشست‌هایی با عنوان «عصرانه داستان‌نویسان رضوی» به همت این انتشارات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، حسین سعیدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: عصرانه‌ داستان‌نویسان رضوی عنوان مجموعه نشست‌هایی است که قرار است در سه ماهه پایانی سال جاری در روزهای سه‌شنبه هر هفته برگزار شود.
وی بررسی، نقد آثار و آموزش داستان‌نویسان رضوی را از محورهای این سلسله نشست‌ها اعلام کرد و گفت: نشست‌های عصرانه‌ داستان‌نویسان رضوی با حضور جمعی از داستان‌نویسان و علاقه‌مندان به نوشتن در حوزه رضوی برگزار خواهد شد و «سعید تشکری»، نویسنده، کارگردان، رمان‌نویس و منتقد ادبی اهل خراسان نیز به عنوان دبیر علمی در این نشست‌ها حضور خواهد داشت.
مدیرعامل به‌نشر با اشاره به این که این جلسات در قالب سلسله نشست‌های فرهنگی- ترویجی به‌نشر با نام «در پناه کلمات» برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر واقع در خیابان امام خمینی(ره) مشهد، مقابل باغ ملی در ساعت 17 روز سه‌شنبه، پنجم دی ماه میزبان علاقه‌مندان به حضور در نخستین جلسه از این سلسله نشست‌ها خواهد بود.
سعیدی ادامه داد: انتشارات آستان قدس رضوی تا پایان اسفند ماه 10 نشست تخصصی را در قالب عصرانه داستان‌نویسان رضوی در سه‌شنبه‌های به‌نشر برگزار خواهد کرد.
وی این نکته را نیز یادآور شد که که علاقه‌مندان برای حضور در این سلسله نشست‌ها می‌توانند از طریق تلگرام به شماره 09027652008 ثبت‌نام کنند.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب، آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
 
 
 
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 145
منتشر شده در اخبار به نشر