انتشارات آستان قدس رضوی
...
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
مجموعه زندگی پر افتخار(سلمان فارسی؛پیش گام رابطه ایران و اسلام)
مجموعه داستانهای اشکان و اشکانه؛یک عادت زشت
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
«چگونه کتاب بخوانیم» به چاپ سوم رسید
توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با مجموع شمارگان بیش از 5500 نسخه؛

«چگونه کتاب بخوانیم» به چاپ سوم رسید

توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با مجموع شمارگان بیش از 5500 نسخه؛

«چگونه کتاب بخوانیم» به چاپ سوم رسید

به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) برای سومین بار کتاب «چگونه کتاب بخوانیم» را منتشر و روانه بازار کرده است.

به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، این اثر نوشته «مارتیمر جی. آدلر» و «چارلز لینکلن ون دورن» است که توسط «محمد صراف تهرانی» به فارسی برگردانده شده است.

نویسندگان در چهار بخش این کتاب به نام‌های «ابعاد خواندن»، «سومین سطح خواندن، خواندن تحلیلی»، «روش‌هایی برای انواع مختلف مطالب خواندنی» و «اهداف نهایی خواندن»، تکنیک‌های کاملاً مفیدی را برای رده‌بندی موضوعی کتاب‌ها، خوانش هوشمندانه متن و ارتباط سازنده خواننده با نویسنده ارائه می‌کنند و میان چهار سطح «خوانش ابتدایی، اجمالی، تحلیلی و منطقی» و «ادارک، تفکر و یادگیری» تمایز قائل می‌شوند.

به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) چاپ سوم این کتاب را در قطع وزیری منتشر کرده و با قیمت 350 هزار ریال روانه بازار کرده است.

مجموع شمارگان چاپ قبلی «چگونه کتاب بخوانیم» 3150 نسخه بوده که در چاپ جدید آن 2500 نسخه به تیراژ این کتاب اضافه شده است.

شایان ذکر است این کتاب پیش از این، پنج نوبت در قطع رقعی به چاپ رسیده است؛ هر چند از نخستین چاپ این کتاب بیش از 75 سال می‌گذرد اما همچنان با اقبال جهانی روبه‌روست؛ سایت آمازون فروش این کتاب را تاکنون بیش از 500 هزار نسخه برآورد کرده است. منتقدان ادبی این کتاب را یکی از «کلاسیک‌های زنده جهان» می‌دانند. «انجمن جهانی مدیریت اطلاعات» کتاب آدلر را در فهرست آثاری قرار داده است که هر مدیری باید بخواند.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب، آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 95
منتشر شده در اخبار به نشر