انتشارات آستان قدس رضوی
...
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
مجموعه زندگی پر افتخار(سلمان فارسی؛پیش گام رابطه ایران و اسلام)
مجموعه داستانهای اشکان و اشکانه؛یک عادت زشت
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
همگام با فجر؛ همراه با کتاب
از تازه‌های نشر تا ارائه تخفیف و برگزاری نشست‌های ترویجی کتاب‌محور در بسته برنامه‌های «به‌نشر» همزمان با دهه مبارک فجر؛

همگام با فجر؛ همراه با کتاب

از تازه‌های نشر تا ارائه تخفیف و برگزاری نشست‌های ترویجی کتاب‌محور در بسته برنامه‌های «به‌نشر» همزمان با دهه مبارک فجر؛

همگام با فجر؛ همراه با کتاب

به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) امسال نیز همانند سال‎های پیش همزمان با ایام‌ پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر ویژه‌برنامه‌های متنوعی را در قالب‌ها و سرفصل‌های مختلف از عرضه تازه‌های نشر گرفته تا مراسم رونمایی و ارائه تخفیفهای مناسبتی در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی، مدیرعامل به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) در این زمینه گفت: به‌نشر نیز همزمان با آغاز دهه فجر و جشن‌های انقلاب، برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی را تدارک دیده است و همگام با سایر سازمان‌ها و نهادها در مسیر ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی گام بر می‌دارد.

وی با تأکید بر این که «کتاب» محور اصلی تمام برنامه‌های به‌نشر در دهه مبارک فجر است، به تشریح جزئیات این ویژه‌برنامه‌ها پرداخت و اظهار کرد: این برنامه‌ها در قالب‌های مختلفی مدنظر است که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری نشست‌های رونمایی، نقد و بررسی کتاب‌های تولیدی به‌نشر، عرضه تازه‌ترین آثار این انتشارات با محوریت انقلاب اسلامی، فروش کتاب‌ها و محصولات فرهنگی با تخفیف ویژه و ... اشاره کرد.

انتشار 34 عنوان کتاب انقلابی

مدیرعامل به‌نشر به این نکته اشاره کرد که همزمان با این ایام، برخی از تولیدات ویژه به‌نشر با محوریت انقلاب روانه بازار نشر خواهد شد و در دسترس مخاطبان خواهد بود.

سعیدی در خصوص تازه‌ترین آثار انقلابی این انتشارات نیز اظهار کرد: همزمان با ایام دهه مبارک فجر 10 جلد از مجموعه «در هوای انقلاب» نیز روانه بازار شده است که این مجموعه با نام‌های جگر گرگ، هر سال قبل از زنگ اول، سه سوت، کت ولیعهدی، کوچه قهر و آشتی، بالای پشت بام، پشت دروازه‌های بهشت، امتحان آبان ماه، قسم نخور و ترسو، داستان‌هایی انقلابی برای نوجوانان را روایت می‌کند.

وی کتاب «57 ریشتر» را نیز از دیگر کتاب‌های این انتشارات با محوریت انقلاب اسلامی برشمرد که گوشه‌ای از بازتاب‎های جهانی انقلاب اسلامی ایران را به تصویر می‌کشد.

سعیدی با اشاره به این که دو رمان «رؤیای آق‌تاریم» اثر مصطفی جمشیدی و «کلاغ‌پر» نوشته مهدی رسولی نیز با محوریت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به تازگی توسط به‌نشر روانه بازار شده است، ادامه داد: رمان «تیغ و تاج»، نوشته مصطفی جمشیدی، «آدم‌های مختلط» اثر حسن احمدی و «خلوت مدیر» به قلم علی‌اکبر والایی از کتاب‌های با محوریت انقلاب به‌نشر برای گروه بزرگسال است که مراحل آماده‌سازی و چاپ خود را پشت سر می‌گذارد؛ همچنین مجموعه «قصه‌های امام خمینی(ره) و بچه‌ها» نیز با نام‌های صورتت مثل گل است، من می‌شوم امام، از مدرسه سرخ‌پوست‌ها و گردنبندی که به ایران سفر کرد برای گروه سنی کودک و نوجوان در دست چاپ است که توسط مجید ملامحمدی به رشته تحریر در آمده است.

مدیرعامل به‌نشر مجموعه «شاه فراری شده» را دیگر اثر «مجید ملامحمدی» اعلام کرد که با موضوع انقلاب منتشر خواهد شد و افزود: این مجموعه با نام‌های آن روز قله دماوند گریه کرد، اسم اینجا سیاه‌چال است، شاهنشاه و ملاقه ننه جان، ننه جان در زندان شاهنشاه، شاهی که شاخ داشت، من به دیدن شاه نمی‌روم، بابا را به دریاچه نمک برده‌اند، بوی گلابی‌های آقاجان، درخت سیبی که با امام دوست بود و هواپیمایی که فرشته‌ها همراهش بود برای گروه سنی کودک و نوجوان منتشر می‌شود.

سعیدی اضافه کرد: «خبر ناگهان پخش شد» سروده سیدسعید هاشمی، «عطر خنده امام»، سروده افشین علاء، «امام خمینی(ره)» سروده امیرحسین فردی و مجموعه شعر «روح سبز ما، بهار ما سلام» را که توسط سیداحمد میرزاده گردآوری شده، از کتاب‌های شعر به‌نشر با محوریت انقلاب است که به مناسبت این ایام منتشر یا تجدید چاپ می‌شود.

برگزاری نشست‌های تبلیغی- ترویجی کتاب‌محور

سعیدی خاطرنشان کرد: به‌نشر در این ایام نیز نشست‌های تبلیغی- ترویجی نقد و بررسی کتاب‌های تولیدی خود را با محوریت انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد تا از این رهگذر و به واسطه حضور نویسنده آثار، زمینه ارتباط مستقیم مخاطبان و علاقه‌مندان را با این نویسندگان انقلابی فراهم کند.

مدیرعامل به‌نشر برگزاری مراسم رونمایی، نقد و بررسی رمان انقلابی «رؤیای آق‌تاریم» را که از تولیدات به‌نشر است، یکی از برنامه‌های این انتشارات به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: این برنامه با حضور مصطفی جمشیدی، نویسنده این کتاب در روز پانزدهم بهمن ماه در فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در روز 19 بهمن ماه نیز نشست نقد و بررسی کتاب «جگر گرگ» اثر عزت‌الله الوندی در محل کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد که این کتاب نیز از تولیدات به‌نشر است و در قالب مجموعه «در هوای انقلاب» ویژه نوجوانان و از سری کتاب‌های پروانه منتشر شده است.

فضاآرایی و عرضه آثار بزرگان انقلاب

مدیرعامل به‌نشر به اهمیت انتقال و انعکاس حال و هوای انقلاب در فروشگاه‌های بیست و هشت‌گانه این انتشارات با توجه به حضور اقشار مختلف مخاطبان در این فروشگاه‌ها اشاره کرد و از فضاآرایی 28 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی این انتشارات در سراسر کشور به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر خبر داد.

سعیدی بیان کرد: همزمان با این ایام قفسه ویژه‌ای برای نمایش و فروش تمام آثار 16 نفر از بزرگان انقلاب اسلامی شامل امام خمینی(ره)، آیت‌الله خامنه‌ای، شهید مطهری، امام موسی صدر، آیت‌الله جوادی آملی، علامه طباطبایی، استاد علی صفائی حائری، شهید صدر، شهید بهشتی، شهید باهنر، علامه جعفری، دکتر شریعتی، شهید مفتح، شهید آوینی، آیت‌الله طالقانی و علامه حکیمی در فروشگاه‌های به‌نشر در نظر گرفته شده و این آثار با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

تخفیف ویژه کتاب و کالاهای فرهنگی

مدیرعامل به‌نشر همچنین از عرضه قرآن و کتب ادعیه، سایر کتاب‌ها و محصولات فرهنگی این انتشارات به تخفیف ویژه در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و بیان کرد: مخاطبان و علاقه‌مندان می‌توانند در این ایام این کتاب‌ها و کالاها را با محوریت انقلاب اسلامی با تخفیف پنج تا 60 درصدی از 28 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر در سراسر کشور تهیه کنند.

سعیدی افتتاح فروشگاه شماره ۱۵ به‌نشر شعبه شهدای تیپ فاطمیون مدافع حرم را در شهرک شهید آوینی(منطقه گلشهر) از دیگر اقدامات انجام‌شده اعلام کرد و افزود: این فروشگاه ویژه هم‌زبانان افغانستانی این منطقه و با هدف توانمندسازی فرهنگی ساکنان این منطقه در آستانه دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسیده است.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 72
منتشر شده در اخبار به نشر