انتشارات آستان قدس رضوی
...
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
مجموعه زندگی پر افتخار(سلمان فارسی؛پیش گام رابطه ایران و اسلام)
مجموعه داستانهای اشکان و اشکانه؛یک عادت زشت
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
57 ریشتر؛ گوشه‌ای از بازتاب‎های جهانی انقلاب اسلامی ایران
به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) همزمان با دهه فجر منتشر کرد؛

57 ریشتر؛ گوشه‌ای از بازتاب‎های جهانی انقلاب اسلامی ایران

به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) همزمان با دهه فجر منتشر کرد؛

57 ریشتر؛ گوشه‌ای از بازتاب‎های جهانی انقلاب اسلامی ایران

به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) کتاب «57 ریشتر» را که گوشه‌ای از بازتاب‎های جهانی انقلاب اسلامی ایران را ارائه می‌کند، برای نخستین بار همزمان با دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی در قالب چاپ دوم این اثر روانه بازار نشر کشور کرده است.

به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، پیروزی انقلاب اسلامی ایران تنها یک حادثه داخلی برای تغییر یک نظام سیاسی نبود بلکه همان‌گونه که بسیاری از دولتمردان آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی در خاطرات خود از آن روزها تعبیر کرده‌اند، زلزله‌ای ویرانگر برای جهان غرب بود.

پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه، باعث به وجود آمدن موج جدیدی از مبارزات عدالت‎خواهانه شد؛ قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، مبارزات ملت‌های مسلمان منطقه، اغلب با رویکردهای ملی‌گرایانه و در برخی مواقع با الهام از مبارزات کمونیستی انجام می‌شد اما پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد تا ملت‌های مسلمان منطقه این انقلاب را الگوی خود قرار دهند؛ ارائه الگوی اسلام انقلابی توسط امام و انقلاب اسلامی، باعث رها شدن توان بالقوه و بسیار عظیم جوانان مسلمان کشورهای اسلامی برای مبارزه ضد استعمار و استبداد شد.

کتاب «57 ریشتر» گزیده‌ای است مستند از بازتاب‎های جهانی انقلاب اسلامی ایران که با پیروزی خود، زلزله‌ای سیاسی در هر دو اردوگاه شرق و غرب، به وجود آورد و جهان را وارد دورانی جدید کرد؛ این اثر در چهار فصل با نام‎های انقلاب اسلامی زلزله‌ای بر پیکر غرب، رسانه‎های استکبار درباره انقلاب اسلامی چه می‌گفتند؟، تأثیرات انقلاب بر مسلمانان جهان و خاطراتی از عشق غیرایرانیان به انقلاب اسلامی، بخشی از بازتاب‌های جهانی درباره انقلاب را روایت می‌کند.

به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) این کتاب 32 صفحه‌ای را در قطع رقعی و با تیراژی برابر 1000 نسخه منتشر و به قیمت 35 هزار ریال روانه بازار نشر کرده است.

علاقه‎مندان برای تهیه این کتاب و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می‎توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمایندگی‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‎نشر به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 55
منتشر شده در اخبار به نشر