انتشارات آستان قدس رضوی
...
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
مجموعه زندگی پر افتخار(سلمان فارسی؛پیش گام رابطه ایران و اسلام)
مجموعه داستانهای اشکان و اشکانه؛یک عادت زشت
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
توسعه مراکز عرضه سوغات فرهنگی زائر در سطح شهر
شهردار مشهد در بازدید از فروشگاه بزرگ رضوی مطرح کرد:

توسعه مراکز عرضه سوغات فرهنگی زائر در سطح شهر

  شهردار مشهد در بازدید از فروشگاه بزرگ رضوی مطرح کرد:

توسعه مراکز عرضه سوغات فرهنگی زائر در سطح شهر

در ادامه بازدید مسئولان و مدیران محلی و ملی از فروشگاه بزرگ رضوی، صبح امروز، 16 بهمن ماه شهردار مشهد به همراه معاون فرهنگی- اجتماعی خود و جمعی از مدیران شهری با همراهی رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و مدیرعامل به‌نشر ساعتی مهمان بزرگ‌ترین مرکز عرضه سوغات فرهنگی زائر رضوی بودند و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این فروشگاه، در جریان اهداف و فعالیت‌های این مرکز قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی به‌نشر، قاسم تقی‌زاده خامسی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به جای خالی محصولات فرهنگی در بازار سوغات زائر مشهد، اظهار کرد: بخشی از مسافران و زائران مشهد، غیرایرانی هستند و می‌توانند به جای محصولی مانند زعفران، کالاهای فاخر فرهنگی را به عنوان سوغات خریداری کنند.

وی با تأکید بر این که معرفی مناسب و به موقع این بازار به زائر از سرگردان شدن و معطلی وی در بازارهای مختلف جلوگیری می‌کند، گفت: از طرفی فعالیت این مرکز ذیل عنوان متبرک آستان قدس رضوی باعث می‌شود مردم با خیال راحت‌تری از آن خرید ‌کنند.

شهردار مشهد با بیان اینکه محصولات عرضه‌شده در این مرکز علاوه بر زائران برای شهروندان نیز مناسب است، ابراز امیدواری کرد: آستان قدس رضوی مراکز عرضه سوغات فرهنگی را در سایر نقاط شهر نیز توسعه دهد.

تقی‌زاده خامسی ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت این مرکز در زمینه سوغات فرهنگی زائر رضوی از آمادگی شهرداری مشهد برای همکاری با آستان قدس رضوی در عرصه سوغات زائر خبر داد و افزود:  فعالیت این فروشگاه در جهت تسهیل خریدهای زائران و مجاوران بسیار مناسب است.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود حمایت از مشاغل خانگی را در فروشگاه بزرگ رضوی اتفاق مثبتی دانست و تأکید کرد: باید دقت کرد که محصول تولیدشده از کیفیت مناسب و خوبی برخوردار باشد.

همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین حجت گنابادی‌نژاد، رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و حسین سعیدی، مدیرعامل به‌نشر نیز در جریان این بازدید گزارشی از اهداف، رویکردها و فعالیت‌های این فروشگاه ارائه کردند.

یادآور می‌شود فروشگاه رضوی، در مساحتی بالغ بر 3000 مترمربع در قالب 30 غرفه به عرضه انواع کالاهای سوغات فرهنگی زائر رضوی در بخش‌های مختلف شامل کتاب، محتوای دیجیتال، آرایه، وسایل عبادی، دیداری- شنیداری، لوازم کاربردی، سرگرمی و پوشاک اختصاص دارد؛ این فروشگاه در طبقه همکف هتل «بهار» مشهد واقع در خیابان شیرازی، بین شیرازی دو و چهار و در فاصله کمتر از 100 متری حرم مطهر رضوی واقع است.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 82
منتشر شده در اخبار به نشر