انتشارات آستان قدس رضوی
...
ورود به فروشگاه الکترونیکی
 
پیشنهاد روز
مجموعه زندگی پر افتخار(سلمان فارسی؛پیش گام رابطه ایران و اسلام)
مجموعه داستانهای اشکان و اشکانه؛یک عادت زشت
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

 
آغاز عرضه ویژه آثار 16 نفر از بزرگان انقلاب در کتابفروشی‌های «به‌نشر»
با هدف ترویج فرهنگ اصیل انقلاب و دسترسی آسان مخاطبان، همزمان با دهه فجر صورت می‌گیرد؛

آغاز عرضه ویژه آثار 16 نفر از بزرگان انقلاب در کتابفروشی‌های «به‌نشر»

با هدف ترویج فرهنگ اصیل انقلاب و دسترسی آسان مخاطبان، همزمان با دهه فجر صورت می‌گیرد؛

آغاز عرضه ویژه آثار 16 نفر از بزرگان انقلاب در کتابفروشیهای «به‌نشر»

مدیرعامل به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) از عرضه تمام آثار 16 نفر از بزرگان انقلاب اسلامی در 28 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی این انتشارات همزمان با دهه فجر خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، حسین سعیدی فراهم کردن زمینه دسترسی آسان مخاطبان به آثار بزرگان انقلاب با محوریت مفاهیم انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام ولایی و همچنین ترویج فرهنگ اصیل انقلاب را از اهداف این اقدام برشمرد و افزود: در این راستا، قفسه‌های ویژه‌ای برای نمایش و فروش آثار این بزرگان در فروشگاه‌های به‌نشر در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که تاکنون بخش اعظمی از آثار این بزرگان در فروشگاه‌های به‌نشر عرضه نمی‌شد، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از این پس آثار امام خمینی(ره)، آیت‌الله خامنه‌ای، شهید مطهری، امام موسی صدر، آیت‌الله جوادی آملی، علامه طباطبایی، استاد علی صفائی حائری، شهید صدر، شهید بهشتی، شهید باهنر، علامه جعفری، دکتر شریعتی، شهید مفتح، شهید آوینی، آیت‌الله طالقانی و علامه حکیمی را از فروشگاه‌های به‌نشر تهیه کنند.

مدیرعامل به‌نشر اظهار کرد: در دوره جدید فعالیت به‌نشر، دو شاخص اصلی افزایش دامنه خدمات فرهنگی و تعمیق خدمات ارائه شده به مخاطبان دینی مدنظر است که بر این مبنا، پنج محور شامل خانواده و سبک زندگی ایرانی- اسلامی، اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه امام رضا(ع)، معارف اسلامی، مفاهیم زیارت و مفاهیم انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام ولایی به عنوان اولویت‌های موضوعی فعالیت این انتشارات در نظر گرفته شد.

سعیدی ادامه داد: برای تحقق این اولویت‌های موضوعی ناگزیر بودیم سراغ افرادی برویم که شناخت دقیق، کامل و همه جانبه‌ای از اسلام و فهم جامعی از دین داشته باشند که این شناخت برگرفته از اسلام عقلانی، معتدل و عملگرا باشد.

وی گام اول را برای تحقق این اولویت‌های موضوعی، عرضه آثار بزرگانی دانست که در نظام و انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بوده‌اند و افزود: در همین راستا 16 تن از بزرگان انقلاب انتخاب شدند و تمام کتاب‌های آن‌ها در 15 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر در مشهد و 13 نمایندگی این انتشارات در سراسر کشور در دسترس مخاطبان خواهد بود.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب‌ها‌، آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 69
منتشر شده در اخبار به نشر